Preliminary Information Form

Ürün ödemesini nasıl yapacağım?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini kredi kartı ile veya banka hesaplarımızdan birine havale-EFT yaparak ödeyebilirsiniz. 

 

ANTİKA VE SANAT hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Havale veya EFT ile yapacağınız ödemeleri sipariş verildikten sonra 7 iş günü içerisinde yapmalısınız. 7 iş günü içerisinde yapılmayan ödemelerin siparişleri iptal edilir.

 

Teslim ve iade şartları nelerdir?

Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren 3 iş günü, Kargo Şubelerinin bulunmadığı ilçe ve köyler için ise 5 iş günüdür. (Yasal olarak kargo teslim süresi en çok 7 gündür.) 

 

Ürünü teslim alırken kargo görevlisi tarafından verilen belgeleri mutlaka imzalayınız. 

Bu belgeler tüketici haklarınızı kullanmanız için gerekli belgelerdir. K.K.T.C. ve Yurtdışından verilen siparişlerde bedel farketmeksizin kargo ücreti alıcıya aittir.Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün bedeline, miktarına ve hacmine göre değişebilir. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermektedir. Ürününüzü teslim alırken kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış yada üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Herhangi bir nedenle ürünü geri iade etmek istediğinizde mutlaka önce tarafımıza bilgi veriniz. İlgili kanunlara göre ürünü size teslim edildiği şekilde iade etmelisiniz. Aksi takdirde hak kayıplarına uğrayabilirsiniz. Alışverişten caymak hakkınızı kullanmanız durumunda satın aldığınız ürün  ANTİKA VE SANAT'a ulaştığı andan itibaren en geç yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edecektir. Size teslim edilen ürünlerin ambalajını, kutusunu ve faturasını iade hakkınızı kullanabilmeniz için mutlaka saklayınız. Aksi takdirde ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. 

 

Hangi illerden sipariş verilebilir?

Türkiye içindeki her yerinden sipariş verilebilmektedir. 

 

Siparişim ne kadar sürede elime geçer?

Teslimat süresi, onaylanan ve ödeme yaptığınız tarihten itibaren İl Merkezleri için En Fazla 3 iş günü, Kargo Şubesi olmayan ilçeler için ise 5 iş günüdür. (Yasal olarak kargo teslim süresi en çok 7 gündür.)

 

Siparişim elime ulaşmadı? 

Siparişiniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için çağrı merkezimizden müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Fiyatlara K.D.V. dahil midir?

Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. 

 

Satın alınan eserlerden komisyon alınıyor mu ?

Satın aldığınız eserlerin üzerine %10 komisyon ve KDV ilave edilecektir.

 

Ürünler ve Fiyatlar Güncelmidir?

Sitede belirtilen fiyatlar günceldir. Sitemiz her müzayede ve sergide güncellenmektedir.

 

Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim?

Ürününüz size teslim edilmek üzere kargoya verildikten sonra adres değişikliği yapılamamaktadır.

 

TESLİMAT

Teslimat ücreti ne kadardır?

Satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi tarafından ANTİKA VE SANAT güvencesi ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo bedeli alıcıya aittir.